BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Antras šansas

Šį kartą - visiškai mafijoziška filosofija kodėl dauguma žmonių neverti antro šanso. Su didžiąja dalimi teiginių aš nesutinku.
Atkapsčiau tokią mafukų filosofiją, kad beveik niekas nevertas antro šanso. Tas antras šansas mafijos filosofijoje gali būti suteikiamas tada, kai kas nors parodo nepagarbą, įžeidia šeimą, sugadina verslą, nemoka duoklės (irgi nepagarba), galų gale nužudo pažįstamą. Yra vis dėlto viena kategorija žmonių, kuri verta antro šanso. Nežinau, gal jis nebūtų suteiktas, jei tos kategorijos žmogus nužudytų ką nors svarbų mafijozui. Bet tai nebent vienintelė išimtis.
Apskritai mafija teigia, kad jūsų neturėtų supti silpni žmonės. Tie, kurie prašo antro šanso yra silpni, nesugebantys atlikti kažko iš pirmo karto. Kad ir neišduoti - jei sugebėjo išduoti, tuomet viskas baigta. Vargu, ar dar kada nors galėsite pasitikėti tuo asmeniu šimtu procentų.

Šeima

Kalba eina ne apie mafijos šeimą, o apie kraujo ryšį. Tai ir yra ta vienintelė kategorija žmonių, kurie nusipelno antro šanso. Tai yra: jūsų vaikai, tėvai, dėdės, broliai, seserys. Bet ne žmona. Žmona ne jūsų kraujo giminaitė. Todėl mafija teigia, kad žmonos, meilužės yra pakeičiamos. Jos nenusipelno antro šanso.

Draugai

Net artimiems draugams nereikia suteikti antro šanso, teigia mafijos filosofija. Draugai yra tie, kurie turėtų ir patys suprasti, kad negalima jums kenkti. Ir kokie gi ten draugai, jei jus, tarkim, išduoda dėl pinigų. O paskui keliaklūpsčiauja ir maldauja antro šanso. Mafijozai mano, kad suteikus antrą šansą išdavikui buvusiam draugui, tarsi pažeidžia “draugo” savoką, nesiderina. Jei negalite pasitikėti tuo asmeniu, kaip jis gali būti jūsų draugas ? Ir kam tada tas antras šansas ?

Kolegos

Darbe, mokykloje, universitete - kolegos, ne draugai. Bet nejaugi manot, kad, jei mafija sako, kad net artimi draugai nenusipelno antro šanso, tai kolegos nusipelno ? Tai jau ne. Draugai dar yra šis tas, nors jiems ir neleidžiama klysti mafijos pasaulyje. Todėl kolegos - niekas.

Moterys

Jau rašiau ir šiaip visi žino, kad moterys mafijoje - retas atvejis. Todėl ir mafijos patarimai yra labiau skirti vyrams. Moterys - kategorija tik su viena išimtimi. Nei viena moteris nenusipelno antro šanso, nebent ji turi jūsų kraujo. T.y. ji yra jūsų mama, močiutė, sesuo, teta ar panašiai. Visos kitos - žmona, meilužė - visas jas galima pakeisti. Jų vietos, pagal mafiją, yra labai aiškios: virtuvė, miegamasis ir nieko daugiau.

Išvados

Kaip jau sakiau, su šiuo įrašu aš nevisiškai sutinku. Kiek sutinku ir kiek ne - mano reikalas. O jūsų reikalas yra atsirinkti iš čia tai, kas jums priimtina.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą