BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Geriausi mafijozų nesavanoriai draugai. I dalis

Viena iš priežasčių, kodėl mafija vis dar klęsti yra ta, jog mafijozai turi aukštas pareigas užimančių draugų. Mafijozai naudojasi šiais draugais, kai nori, kad pastarieji padarytų kokią nors paslaugą palankią nusikaltėliams. Arba nepalankią nusikaltėlių priešams. Todėl po truputį žudymai tampa nebemadingi. Galima sugriauti žmogaus gyvenimą ir “neužverčiant” jo. Pažinodami šiuos draugus, mafijozams atsiveria didelės galimybės, jie įgauna daugiau valdžios.

Jei susigundėte ir supratote, kad turėti tokių draugų yra naudinga, skaitykite toliau. Tik nepainiokite draugų aukštose pareigose su tikrais draugais, kurie bus jūsų vaikų krikštatėviai, ar kuriems patikite savo slapčiausias paslaptis ir panašiai. Draugai aukštose pareigose yra netikri draugai. Jie laikini ir mafijozams reikalingi tik tol, kol iš jų yra kažkokios naudos. Kai atsiranda geresnis kandidatas, senoji draugystė nutrūksta.
Pirmiausia pateikiu būdus, kuriais mafijozai susiranda tokių draugų.

Šantažas

Šis būdas netinka tiems, kurie nėra mafijozai, bet nori turėti užnugarį. Kaip pasakytų mafijozas: “Palikite šį būdą profesionalams.”
Net jei asmuo yra galingesnis už mafijozą, išsiaiškinus jo silpnąją vietą, galima šantažuoti. Mafijozams tai patinka, bet jie turi būti visada budrūs. Draugelis tampa priklausomas nuo nusikaltėlių, tačiau jei yra galingesnis, pasitaikius progai pabandys sutrinti šantažuotojus į miltus.
Ne visada mafijozai tik laukia, kad jų žmogus įkliūtų su įkalčiais. Kartais jie tiesiog savo būsimus draugus pakiša. Greičiau ir lengviau.

Kyšiai

Vėl nelegalus būdas. Bet labai aiškus. Duodate kyšį - didis šulas padaro jums paslaugą. Lietuvoje tai turbūt ne naujiena, kai kalba eina apie gydymą ar kelių policininkus…

Paslauga už paslaugą

Toks būdas labai tiktų tiems, kurie jau turi pakankamai galios kažką nuveikti kitų naudai kurioje nors srityje. Padarote paslaugą didžiam šului, o vėliau atėjus laikui prašote jo gražinti skolą ir padaryti jums kokią nors paslaugą. Primena “Krikštatėvį”.

Gera reputacija

Jei visuomenėje esate teigiamai pripažįstamas asmuo, jūsų prašymai padėti sulauks teigiamų atsakymų greičiau. Kelti reputaciją verta, nors ir užima laiko. Bet vėliau tai atsiperka. Mafijozai naudojasi oficialia reputacija. Na žinote, politikai visokie ir panašiai.

Draugų draugai

Jei priėjimas prie pagrindinio šulo neįmanomas, tuomet antras variantas būtų susirasti to šulo draugus ir tapti jų draugais. Skamba painiai. Tai tampa galimybė susisiekti kaip nors su tuo šulu ar prašyti paslaugų per draugus.

Yra ir kitų būdų, tačiau užteks ir šių. II dalyje parašysiu kokias pareigas užimantys žmonės labiausiai traukia mafijozus.

Skaityti II dalį

Rodyk draugams

Rašyti komentarą