BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Geriausi mafijozų nesavanoriai draugai. II dalis

I dalyje rašiau, kaip mafijozai susiranda aukštas pareigas užimančius draugus: šantažuodami, papirkinėdami ir panašiai. O dabar šiame įraše - konkrečiai kokios pareigos vilioja mafijozus. Kai kurias pareigas užima patys mafijozai. Bet nevisi ir nevisada.
Tai kokios tos pareigos ? Būtent tos, kurios gali apeiti įstatymus. Praverčia ir kitokios, bet šios pačios svarbiausios.

Mažiau svarbesnes būtų pavyzdžiui restorano šeimininko pažinojimas. Bet kas gali rezervuoti staliuką. Tačiau nevisada suspėja užsirezervuoti, nelieka vietų. Ką gi, tenka ieškotis kito restorano. Pažįstant restorano šeimininką, galima būti ramiam - jis rezervuos jums, ar pažįstamam mafijozui geriausią staliuką bet kada.

Teisėjai

Papirkti, papirkti visur. Mafijozų labai vertinami, kadangi turi didžiulę galią. Gal ne Lietuvoje, nežinau, tačiau užsienyje tikrai. Net mažiausias smulkmenas patyliukais gali sutvarkyti teisėjas. Štai ir prigauna paskui kai kuriuos imant kyšius ar šiaip atseka turint ryšių su mafija.

Policininkai

Štai šitie tai ne ką prastesni už mafijozus. Tik pažiūrėkite kiek nekaltų žmonių negyvai uždaužo. Koks nors aukštesnių pareigų policininkas greit gali sutvarkyti ir pažįstamą mafijozą. Juk kartais būna net atvirkščiai, kai policininkai gauna ne kokius kyšius, o tiesiog surenka duoklę iš mafijozų. Jei ne - mafijozams gali prastai baigtis. Bet turėti draugų policijoje labai pravartu. Vėlgi visokios smulkmenos greit pašalinamos. Viršijo greitį, važiavo išgėręs ? Nieko nebuvo, nieko nemačiau…

Banko valdytojas

Kur kvepia pinigais, mafijozų knibždėte knibžda. Jie turi pažįstamų banke. Kartais juk reikia sutvarkyti vogtų pinigų prikištą banko sąskaitą, pervesti pinigus už “paslaugėlę” ar panašiai.

Žurnalistai

Nėra nieko geriau, kai pažįstami žurnalistai rašo tai, ką reikia rašyti apie priešus arba apie pačius mafijozus. Na, kad išlaikyti teigiamą įvaizdį, jei mafijozas populiarus. Ir, kad sunaikinti varžovo reputaciją, paskleisti kokius nors gandus, iškapstyti purviną praeitį ar netinkamai, bet įtikinamai interpretuoti tam tikrus veiksmus. Žiniasklaida juk antroji ar trečioji valdžia. Todėl mafijozai siekia ją turėti po padu.

Verslininkai

Sėkmingi verslininkai taip pat domina nusikaltėlius. Pradedantieji mafijozai susidraugauja su verslininkais, gauna jų visokeriopą paramą, susipažįsta su kitais turtingais ir įtakingais verslininkais. Atrodo, po Leo LT daug kas sako, jog nemėgsta Maximos. Tačiau protingi žmonės neatsisakytų būti vadovų draugais. Tokia įtaka valstybėje ir galimybė būti to dalimi. Skamba gundančiai…

Skaityti I dalį

Rodyk draugams

Rašyti komentarą