BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ištikimybės įrodinėjimas

Visų pirma, šiame įraše - ne apie ištikimybę tarp vyro ir žmonos ar panašiai.
Ištikimybė žengia koja kojon kartu su pagarba. Savo ištikimybę kitam žmogui tenka įrodinėti metų metus, o sunaikinti pasitikėjimą gali užtrukti vos kelias sekundes. Tuomet reikia nertis iš kailio, norint susigrąžinti pasitikėjimą.
O štai šis įrašas yra apie tai, kaip įrodyti kažkam, kad esate ištikimas draugas. Būna situacijų, kai galima įrodyti savo ištikimybę net nedvejojus. Taip kartais įvyksta, jei kas nors bando nušauti mafijos bosą ir jo apsauginis palenda po kulka. Na, bet juk jūs nelįsite niekam po kulka.

Laikykite liežuvį už dantų

Laikykite jį už dantų ta prasme, kad nėra reikalo išplepėti draugo paslapčių. Štai mafijos pasaulyje, tai vadinama Omerta. Niekas garsiai su pašaliniais, ne Šeimos nariais, nešneka apie Verslą. Šios taisyklės sulaužymas reikštų mirtį. O gerųjų pasaulyje - draugystės pabaigą. Nors tai priklauso nuo paslapties svarbumo. Bet kam rizikuoti ?

Stenkitės labiau, nei iš jūsų tikimasi

Jei manote, kad užtenka būti pakankamai geru draugu, kad įrodyti savo ištikimybę, labai klystate. Darymas daugiau, nei prašoma, yra ištikimybės įrodymas. Jei pavyksta nudžiuginti draugą, nors jis to nesitikėjo - didelė pergalė. Tokie siurprizai ir skirs jus nuo tiesiog pažįstamų. Būsite geras draugas, kuris pasiruošęs pasiaukoti labiau, nei kas nors kitas.

Neprisišnekėti

Tai atvejis, kai reikia nutylėti savo mintis. Tai nesusiję su paslaptimis. Pavyzdys iš mafijos - bosas liepia sudeginti restoraną, nes jam dėl kokios nors priežasties tai bus pelninga. Jūs, būdamas geras kareivis, vykdote užduotį, nepaisant to, kad sudegs jūsų mėgstamas restoranas; kad jūsų mėgstama padavėja liks be darbo. Jūs tik darote savo darbą ir rodote ištikimybę. Tiesa, gal šis pavyzdys ir nelabai tinka geriems žmonės ne mafijos pasaulyje. Tiesiog reikia žinoti kada geriau patylėti.

Klausykite nurodymų

Prieš tai ėjęs patarimas buvo labiau susijęs su draugais. Bet jei bandote įrodyti savo ištikimybę viršininkui - klausykite nurodymų ir neabejokite jais. Vieną dieną galbūt jūs nurodinėsite kaip dirbti. Ir tikrai nenorėsite, kad kažkoks jaunas snarglius dvejotų jūsų sprendimais. Kantriai laukite savo eilės.

Atsakykite už savo “bazarą”

Jei negalite atlikti dėl draugo ko nors - tai ir neprižadėkite. O jei prižadate - atlikite. Tai labai svarbu įrodant savo ištikimybę ir stiprinant draugystę. Apskritai žmonės labiau jumis pasitikės, jei laikysitės duoto žodžio.

Neišduokite

Jei reikia, prisiimkite kaltę dėl padaryto darbo ir neįduokite draugo. Tik neįsismaginkite būti tokie geručiai, nes kartais galite neįduoti žmonių, kurie neįvertins jūsų žygdarbio.

Patekęs į bėdą, suprasi, kas tikrieji tavo draugai

Kiti dar sako: “Jei draugas pateko į bėdą, toks ten ir draugas…” Bet jei rimtai - tai tik sunkiuose gyvenimo etapuose suprantame kas mūsų draugai. Todėl reikia draugus tokiose situacijos paremti, padėti jiems. Ir draugus paremti, ir viršininką, jei kompanijai nesiseka. Jei pasiryžtate su kitu kartu pereiti ugnį ir ją pereinate, tuomet geresnio ištikimybės įrodymo ir nėra.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Chyzas:

    draugą džiaugsme pažinsi..

  2. Grim:

    Tikras draugas kartu su tavim ir džiaugiasi, ir liūdi, ir padeda kovoti su sunkumais.

Rašyti komentarą