BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką daryti, jeigu jus išdavė

Jei kyla didelis noras susidoroti su žmogumi, yra didelė tikimybė, kad jis jus išdavė. Išdavystė gali sunaikinti visą organizaciją (pvz. mafiją) arba žmogų. Labai svarbu laiku suprasti kada tai vyksta jūsų aplinkoje ir kuomet auka galite tapti jūs. Tuomet reikės imtis tam tikrų veiksmų.
Gyvenime išduoti pažįstamą galima daugybe atvejų: įskųsti policijai, šnipinėti jūsų kompanijos veiklą konkurentams, miega su jūsų žmona / mergina, apkalbinėja už nugaros ir t.t..

Išdavimo procesas vyksta patyliukais, tai stengiamasi nuslėpti. O paskui stengiamasi nuslėpti kas išdavė. Kiekvienas išdavystės atvejis yra skirtingas, bet pateiksiu keletą būdų kaip suprasti, kad jus tuoj išduos. Ir kaip užkirsti tam kelią.

Šeštasis pojūtis

Na, kai kurie tiesiog jaučia, kad kažkas vyksta jiems už nugarų. Jei jūs jaučiate ir retai klystate - galite toliau neskaityti. O jei ne, tai gal kitame gyvenime turėsite šį pojūtį. Tęsiam įrašą…

Slapukavimas

Asmuo, kuris jus išduos, arba jau tai daro, tampa netikėtai slapuku. Uždaras bendravimas, kažko slėpimas - vieni iš požymių, kad žmogus kažką rezga jums už akių. Jei jis toks būna visuomet, tai apskritai vargu ar tokiu žmogumi galima pasitikėti. Na, o jei normalus, bendraujantis asmuo tampa slapuku - arba būsite gražiai nustebintas, arba išduotas. Norite rizikuoti ?

Nugirdymas

Jei jus kamuoja nuojauta, kad kažkas negerai, žmogus per daug slapukas, galima patikrinti. Pabandykite nugirdyti jį, galbūt esant girtam, jam atsiriš liežuvis ir jūs sužinosite ką nors naudingo apie galimą išdavystę (arba ne tik apie ją).

Išbandymas

Galima duoti įtariamajam tam tikrą darbą, kurio metu jam vienaip ar kitaip tektų išsiduoti, jeigu jis planuoja jus išduoti. Ir suprantama, jeigu atsisakys - jo rankos suteptos. Jei ne - arba labai gudrus ir išsisuks, arba labai durnas ir nesupranta jūsų planų, arba tiesiog švarus ir neketina jūsų išduoti.

Ką daryti toliau

Jei esate mafijozas, tai puikiai žinote kaip jūsų pasaulyje baudžia išdavikus. Bet jei esate paprastas žmogus, ginklo į rankas tikriausiai neimsite. Ir geriau nereikia. Gyvenimas yra, deja, toks, kad antras šansas suteikiamas nevisiems. Todėl kitaip sakant, jei jus išdavė ir jūs lengvai atleisite - jūs “vertas” dar vienos išdavystės. Čia panašiai, kaip su moterimis, kurios vis atleidžia jas mušantiems vyrams. Tiesiog nesuvokiamas tokių moterų kvailumas.
Tad vis dėlto, kokios vertybės besuptų jūsų pasaulį, išdavikus reikia nubausti.

Kaip išvengti išdavysčių

Čia pravers tas šeštasis pojūtis. Na, reikia jo ir viskas. Reikia būti pakankamai atsargiu ir stengtis nesuteikti galimybių kitiems jus išduoti. Nešnekėti per daug ko nereikia, “nedalinti” savo pasitikėjimo visiems iš eilės. Trumpiau tariant, mano blog’e galima pasirinkti daug patarimų. Visi jie vienaip ar kitaip yra susiję.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Kažkoks labai abstraktus postas.

    Gal settingo ir realybės santykis nedėkingas?

Rašyti komentarą