BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Niekada neišsigąskite ir nepasiduokite grasinimams

Jau rašiau, kaip įbauginti žmones. O dabar laikas išmokti nepasiduoti grasinimams ir gąsdinimams. Niekuomet nepasiduoti.
Pagrindinė priežastis, kodėl reikia išmokti neišsigąsti - tai gali duoti pagrindo naujiems grasinimams. Jūsų reputacija bus sugriauta ir netvirta. Galiausiai kiek “krūtesni” išvis jūsų nebegerbs ir nebijos dėl niekų jums nurodinėti.

Kas dar labai svarbu, tai yra niekada neparodyti savo baimės. Kaip kokie gyvuliai, pikti žmonės supras, jei jūs nevykusiai bandysite slėpti baimę. O jei taip nutiks, jie žinos, kad ką besakytumėt, kokiu drąsiu beapsimestumėt drebančiom kinkom, jūs blefuojat.

Štai pavyzdys - Ispanija ir jos Vidurio Rytų reikalai kovojant prieš teroristus. Šiaip jau ispanai bando rodyti savo drąsą erzindami bulius ir panašiai. O štai sugalvojo teroristai pagrobti ispaną ir liepė ispanų kariams išeiti iš regiono. Ispanija išsigando, pasitraukė. Tad teroristai laimėjo ir ispanų “dėka” dabar visi gali tapti aukomis. Teroristai bet kada gali sumąstyti priversti taip pasitraukti ir kitas šalis. Jei jau Ispanija kišosi į tokius reikalus, turėjo kovoti iki galo. Deja, nekovojo. Tiesa, visų smulkmenų apie tai nežinau, nelabai domėjausi.

Jie nepasisotina jūsų baime

Visi tie žmonės, kurie jus gąsdina ir negauna atkirčio, nepasisotina jūsų baime. Bėgiojimas nuo baimių niekada jų nenuvija tolyn, o stojimas joms skersai kelio - padeda. Jei koks verslo partneris nori didesnės dalies ir jūs jam tai duodate - spėkite kas bus ? Tiesiog tas jūsų partneris vėl ir vėl prašys daugiau tuomet, kai to užsinorės. Ir tai niekada nesibaigs. Tas pats ir su viršininkais, kurių žmonės ypač prisibijo. Vieną kartą jis lieps dirbti jums kaip šuniui, o kitą kartą…

Vaizdingai šnekant, kai kas nors lieps (grasins) jums padaryti kažką kvailo, arba jus pakas po žeme - atsakykite, kad jei kas ir bus pakastas, tai tik grasintojas. Ir tai jau bus pirmas žingsnis link įrodymo, kad jūs nieko nebijote.
Tarkim, kad jūs bosas ir ateina kažkoks nevykėlis su grasinimu: “Pakelkit atlyginimą arba išeinu.” Na ir puiku, meskit tokį lauk. Manau, kad ir savaime aišku, jog jei darbuotojas gerai dirba, bosas ir pats turėtų susiprasti pakelti atlyginimą.

Kaip visada - išimtis

Vienintelis atvejis, kuomet reikėtų pamiršti būti bebaimiu - jei kas nors grasina jūsų šeimai. Jei pavojus gręsia šeimai, turite imtis visų atsargumo priemonių ir daryti tai, kas jums liepiama. Nerizikuokite savo artimųjų krauju. Tokiais atvejais reikėtų pamiršti Holivudinius filmus ir nesielgti herojiškai - vargu ar padės.

Išvados

Trumpai ir aiškiai: geriausia išvis būtų nepakliūti į situacijas, kurios išprovokuotų kažką jums grasinti.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą