BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paslaptys, kurias turėtumėte nusinešti į kapus

Esu rašęs, kad tylėjimas yra menas ir kaip tai praverčia norint išgirsti iš kitų reikiamą informaciją. Tai tokia strategija tam tikrais gyvenimo momentais, bet juk visada neįmanoma tylėti. Kartais, tai gali būti priimta kaip nepagarbos ženklas. Ir vis dėlto, prašnekus reikia mąstyti, “kamtyti” ką šnekate. Yra tam tikrų dalykų, kuriuos patariama nutylėti ir nusinešti į kapus.
Beje, išgėrus žmonės praranda sveiką protą. Na taip, jūs jau visi tai žinote. Bet kažkodėl vis pamirštate, kai kas nors pasiūlo išgert. Jei esate susijęs su mafijos pasauliu, išgėrus galite niekada neišsiblaivyti, jei prasitarsite ko nereikėjo netinkamam žmogui. Tad kokią informaciją reikėtų nusinešti į kapus ?

Kiek uždirbate

Jei norite tapti taikiniu, tuomet žinoma - išplepėkite visiems kiek turite pinigų. Pavydūs žmonės pradės jus leisti žemyn pasitaikius pirmai progai. Be to, jei garsiai prasitarsite apie savo pinigus, sužinosite kiek daug draugų ir giminių turite. Telefonas skambės vis dažniau, kai kam nors prireiks papildomų pinigų. Ne kartą apie tai šnekėjo visokie aukso puodų laimėtojai. Išsišokėlių žmonės nemėgsta, ypač kai tai kalbama apie tų išsišokėlių pinigines.

Keršto planai

Jei lankotės ar lankėtės pokalbių kambariuose, tikriausiai ne kartą teko matyti kaip vaikėzai grasina susidorojimu. Visiems matant. Ir kas po to ? O gi nieko, niekas niekam nosių taip ir nesumala. Na čia labai mafijoziškas patarimas: niekada neišduokite savo priešams, kad planuojate juos pulti. Net ir gamtoje tai galima pastebėti. Išgyvena tie plėšrūnai, kurie puola netikėtai, prisėlina prie savo aukų tyliai. Tas pats ir su žmonėmis. Prasitarus tiesiog galite nukentėti - varžovas gali pasirodyti gudresnis ir nieko netaręs smogti pirmas.

Prie to pačio galima priskirti ir kategoriją - nekenčiamų žmonių sarašas. Kam išsiduoti ? Galbūt neketinate susidoroti su kai kuriais. Bet jų nemėgstate. O jei pradėsite jiems už akių barstyti purvus, galite nukentėti. Nebūkit kokie nors pletkininkai.

Kuo nusikaltote

Kai kurie mėgsta pasigirti kaip naudojo šperas per egzaminus, kaip apgavo pardavėjus ar net kur kas rimtesnius nusikaltimus. Ir kokio velnio reikia išsiduoti ? Maža problemų ? Vargiai sužavėsite aplinkinius. O jeigu nusikaltimai rimtesni, tuomet padėkokit Dievui ir miegokit ramiai. Susidomės nebent policija. Kuom tai baigsis, visi žino.

Kuo nusikalto draugai

Panaši situacija. Šįkart tai rizika prarasti draugus, kurie jums patiki savo paslaptis. Galbūt jie ir kvailai pasielgia, išplepėdami. Bet jei išplepa jums - pasitiki. Nenuvilkite jų pasitikėjimo ir laikykitės tylos įžadų, arba kaip italų mafijozai vadina - omertos. Tiesiog būkite tikri draugai.

Kas ir kaip jus “išdūrė”

Liksite kvailio vietoje, papasakojęs visiems kaip jus “išdūrė” draugai ar šiaip kokie žmonės. Žmogus, kurį apgauna, būna arba išsiblaškęs, arba per daug pasitikintis kitais. Kam dar reikia papasakoti šias savo silpnybes ? Taip padarę, galit suteikti kažkam persvarą prieš jus planuojant apgavystę. Liksite vėl nuskriaustas.
Nors suprantama, kartais tenka tai papasakoti patikimiems žmonėms. Ypač jei planuojate kerštą. Bet tik ne viešai.

Jūsų silpnybės

Nėra jokio reikalo pasakoti savo silnybės, jei esate koks girtuoklis, pamišęs dėl azartinių žaidimų ar panašiai. Normalūs asmenys net nenorės turėti reikalų su jumis. Ypač, jei esate svarbus visuomenėje asmuo, tai prasitarimas apie silpnybes gali reikšti jūsų karjeros pabaigą. O jei esate mafijozas - ir gyvenimo pabaigą.

Capische ?

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Domantas:

    Mafijoziškos mintys :)

  2. Grim:

    Taip ir turi būt >:)

Rašyti komentarą