BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Persimainęs mafijozas jau greit sugrįš

Labas, mielas, tinklarašti.

Turiu tiek daug tau papasakoti, bet nepasakosiu, nes, jei daug žinosi - greit būsi nulaužtas hakerių. Aprašysiu labai trumpai.
Jei neskaičiuoti to paskutiniojo įrašo, iš kurio naudos beveik nulis, tai nerašiau į tinklaraštį 3 su kapeikom mėnesius. Taip dariau ir tyčia, ir netyčia. Visų pirma, pastebėjau, kad nemažai mano skaitytojų mano, jog man gerokai virš 20 metų (ar dar daugiau). Na, turiu jums prisipažinti, kad man prieš mažiau, nei pusę metų suėjo 19. Tai reiškia, kad šiemet turėjau laikyti brandos egzaminus.

Laikiau ir išlaikiau. Ypač džiaugiuosi dėl anglų kalbos, nes ji man visada patiko labiausiai. Surinkau 94%. Kiti egzaminų rezultatai prastesni, tačiau jie ir rūpėjo man mažiausiai. Trumpai tariant, visą vasarą kankino egzaminai ir stojimas. Ooo, apie mano stojimą galima būtų parašyti visą romaną. Buvo daug nervo ląstelių sudeginta, bet viskas pasibaigė gerai - įstojau į Aarhus universitetą Danijoje, verslo administravimą. Jau šį sekmadienį (08 10) išvažiuoju į naujuosius namus mažiausiai trims metams.

Stebėjau blogosferą, komentavau retkarčiais. Turiu pasakyti, kad liko labai nedaug gerų tinklaraščių. Neminėsiu jų, nes dar kiti didieji tinklaraštininkai gali įsižeisti, kad jų nepaminėjau.

Aš būtent taip ir planavau - grįžti tada, kai žinosiu, jog tikrai įstojau į Aarhusą. Ketinu rašyti laisvu laiku iš ten. O tai reiškia, kad įrašai gali pasirodyti dar rečiau, nei anksčiau. Kaip ir žadėjau, informacija įrašuose taip pat pasikeis. Neribotą laiką būsiu labiau linkęs rašyti egoistiškus įrašus kaip man sekasi ar nesiseka Danijoje.

Nusipirkau domeną su savo pavarde. Kai pilnai įsikursiu ir naujuose internetiniuose namuose, pranešiu šiame tinklaraštyje. Ir dar - dėkui ištikimiesiems skaitytojams, kurių nuo mano pasitraukimo iš aktyvaus bloginimo beveik nesumažėjo.

I told you I'll be back !

Rodyk draugams

Rašyti komentarą