BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Problemos, kurias sukelia dideli pinigai

Pinigai verčia pasaulį suktis: padeda susimokėti už butą, padidinti asmeninę įtaką ir priešų skaičių.
Kuo daugiau pinigų, tuo daugiau problemų. Kuo daugiau jų turite, tuo daugiau žmonių nori jūsiškių pinigų. Ir kuo daugiau jų turite - tuo neatsargesnis darotės. Todėl jei nesugebate suvaldyti savo turto, galiausiai liksite be jo ir gatvėje. Galima išskirti keletą problemų, su kuriomis žmonės nesugeba susitvarkyti ir praranda savo pinigus.

Žmonės kartais nesusigaudo situacijoje, kai gauna papildomų pinigų. Pradeda kažką vaizduoti, vaišina kitus, dalina pinigus kitiems ir vaidina labai turtingus. Nieko tokio, jei iš tikrųjų turite daug pinigų ir padedate. Tai puiku. Tačiau persistengti neverta. Kiti linkę pasinaudoti jumis be grąžos. Būkite atsargūs.

Kita problema - beprasmis pinigų leidimas. Pradėkit investuoti, taupyti ir t.t.. Vėlgi, kaip ir pirmoji problema - nėra jokio reikalo leisti pinigus bet kur ir bet kaip. Dar blogiau, kai žmonės įsivelia į azartinius žaidimus. Tikisi išlošti dar daugiau. Kaip viskas baigiasi, žino visi.

Aplinkiniai pervertina turimus turtus. Kai tik pademonstruosite, kad turite pinigų - nusipirksite naują automobilį, namą - žmonės gali apakti. Prasidės visokie pagalbos prašymai. Patys sugalvos, kad esate įtakingas ir galite pavyzdžiui prastumti kokį vaikėzą į darbą. O is tikrųjų, gal jums nusipirkus tą naują automobilį ar namą bus sunku sudurti galą su galu mėnesio pabaigoje. Turto simbolis dar neparodo, kad žmogus visada turi turtų ir yra įtakingas. Išeitis būtų gyventi padoriai, bet pakankamai kukliai. Nes paskui gali būti nepatogu atsisakyti padėti.

Nauji, papildomi pinigai taip pat reiškia ir naujus, papildomus priešus. Žmonės yra pavydūs, todėl ko čia stebėtis, kad jums šiek tiek praturtėjus bus pasikesinta pavogti jūsų automobilį, apvogti namus. Atsiranda tokių, kuriems mažiau sekasi ir tuomet jie siekia sunaikinti geresnius. Atrodo, kad tokiu atveju teks susitaikyti, kad esate vaikščiojantis taikinys. O išsisukti galima vėl tuo pačiu būdu - gyventi kiek įmanoma kukliau ir nevaizduoti didelio turčiaus.

Paranoja yra liga. Ir ji kartais būna susijusi su pinigais. Kai kurie turčiai praranda sveiką protą ir pradeda išsigalvoti visokius dalykus. Įsitikina save, kad visi aplinkiniai nori juos nužudyti ir pavogti pinigus. Žinoma, kad kai kurie iš tikrųjų norėtų pavogti pinigus. Tačiau paranoja verčia persistengti. Visur priešai - nelieka draugų… Tai truputį kvaila, švelniai tariant. Patarimas tik vienas - atsipeikėkit ! Suprantama, kad nevisi žavėsis sėkme, bet neleiskit paranojai sugadinti gyvenimo.

Ir paskutinė problema - įsitikinimas, kad pinigai jus paverčia dievu. Toli gražu. Bet vistiek atsiranda kvailių, manančių, kad pinigai jiems suteikia kažkokių galių. Tarsi jie taptų ne žmonės, taptų neklystantys. Taip nebūna, gavęs daugiau pinigų liekate toks pats žmogus. A. Valinskas apie vieną tokį verslininką šnekėjo: “Prieš daug metų jis buvo nulis. Tada tapo turtingas. Bet vistiek liko tas pats nulis, tik su daugiau pinigų.”

Sėkmės valdant protą ir pinigus.

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. mildam:

  sutinku su viskuo, kas pasakyta, išskyrus su teiginiu, kad pinigai verčia pasaulį suktis. :) pasaulį verčia suktis revoliucijos, meilė, moterys, kas tik nori , tik ne pinigai :)

 2. Grim:

  Ką išvardinai - irgi verčia pasaulį suktis.

  P.S. Ačiū už komentarą :)

 3. mildam:

  pasaulis sukosi, kol pinigų dar ir nebuvo :p

 4. Grim:

  Sukosi, bet lėčiau :)

 5. mildam:

  matei? :)

 6. whisky:

  Pinigai patys yra niekas, jie yra tik priemonė įsigyti kitoms, materialioms, gerybėms.

  terorizmas.laurynas.org

Rašyti komentarą